Ostatní turnaje

Házená

Children´s Cup
8. 6. 2018

Také v letošním roce jsme se zúčastnili tradičního házenkářského turnaje v Polance nad Odrou. Sportovní klání navštívila téměř tisícovka dětí včetně zahraničních týmů ze Slovenska.

Po pěti výhrách a dvou prohrách jsme obsadili krásné 7. místo z osmnácti družstev.
Děkujeme našim mladým sportovcům za předvedené výkony!

Během celého turnaje byl zajištěn doprovodný program, skákací hrad a jízda na koloběžkách,
k dispozici byl také stánek s občerstvením.

Děti obdržely pamětní medaile, sladkosti a ovoce.

Sestava: Nikolas Gajdošík, Ondřej Hudeček, Erik Szentivanyi, Samuel Bongilaj,
Roman Fadrný, Samuel Štunda, Viktorie Volná, Julie Haníková
foto

Obhájili jsme loňský titul!
9. 6. 2017

Ve čtvrtek 8. června proběhl v Polance nad Odrou největší žákovský turnaj v házené dětí 1. stupně vém kraji Children´s Cup 2017. Tento turnaj je vyvrcholením školních lig hraných na mnoha školách v Moravskoslezském kraji. V naší kategorii (kategorie C, žáci pátých tříd) bylo celkem dvanáct družstev rozdělených do dvou skupin po šesti. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do semifinále, vítězové hráli o 1. místo.

12 týmů, 1. místo
Dne 9. 6. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v házené žáků 1. stupně ZŠ v Polance nad Odrou.

Ze skupiny šesti družstev jsme postoupili z 1. místa.

Výsledky v základní skupině:
Nádražní – Svinov 14:6, Nádražní – Proskovice 14:4, Nádražní – Porubská 4 17:6, Nádražní – E. Beneše 12:13,
Nádražní – Valčíka 13:9

V semifinále jsme hráli nerozhodně se ZŠ z Opavy 8:8 a o našem postupu do finále rozhodly penaltové hody.
Ve finále jsme se opět setkali se ZŠ Valčíka a po nerozhodném výsledku 4:4 jsme zvítězili v penaltové střelbě.

Naši chlapci vyhráli krásný pohár a dostali drobné dárky. Organizátoři rovněž všem dětem zajistili svačinku a doprovodný program.

Sestava: Marek Bednárik, Samuel Drobňák, Roman Bednárik, Šimon Tománek, Emil Kárász, Filip Čebík, Jaroslav Grežďo
Blahopřejeme k vítězství a díky za vzornou reprezentaci školy.
foto

11. 6. 2015
Na fotbalovém hřišti v Polance proběhl tradiční turnaj v házené žáků a žákyň
1. stupně základních škol. Celkem se do turnaje přihlásilo 36 družstev ve třech kategoriích. Hrálo se na osmi hřištích.
V kategorii B (3., 4. ročník), kde bylo 16 týmů jsme po čtyřech výhrách, jedné remíze a dvou prohrách obsadili krásné
5. místo. Děkujeme našim chlapcům za bojovné sportovní výkony.
Každý zúčastníků obdržel svačinku (tatranku, pitíčko, jablko) a pamětní kovovou medaili. Pořadateli byl zajištěn také doprovodný program s různými soutěžemi.
Sestava: Marek Bednárik, Roman Bednárik, Samuel Drobňák, Emil Kárász, David Kováč, Šimon Tománek, Filip Čebík.
Mgr. Jiří Dvořák

První místo v plážové házené
11. 6. 2015
V pondělí 8. 6. 2015 jsme se zúčastnili turnaje smíšených družstev v plážové házené.
Po prvotních drobných problémech v úvodním utkání jsme se rozjeli a za výrazného přispění brankáře Nikolase Salajky bezkonkurenčně ovládli celý turnaj a obhájili loňské první místo.

Domů | Pro rodiče | Pro žáky a učitele | Házená | Projekty | Archív akcí | Školní družina | Fotogalerie | EVVO | Ekoškola | Úřední deska | Kontakty | Box | Dokumenty | Prázdniny | Výchovný poradce | Třídní schůzky | Kroužky | Akce školy | Erasmus | ŠPP | Mapování stránky